Online spulupráce

 • Vstupní konzultace videohovorem a možnost pravidelného videohovoru každý týden.
 • Každodenní komunikace přes WhatsApp (kde odpovídám 1 -2x denně na případné dotazy).
 • Specializace na přerušovaný půst.
 • Dokument „nutriční protokol“. Můj ověřený dlouhodobě udržitelný systém stravování využívající potenciál přerušovaného půstu na maximum.
 • Lepší než „jídelníček“? Ano! Společně optimalizujeme můj jednoduchý, funkční a příjemný systém stravovaní dle tvých individuálních možností a životní situace.
 • Tréninkové plány do posilovny i na doma (s vybavením i bez). Různé tréninkové fáze i tréninkové plány každý měsíc. (lze postupovat i bez cvičení).
 • Přes 50 videí různých technik cviků, tréninkových metod a informací k cvičení.
 • Další videa pouze pro klienty: o změně nastavení myšlení, změna životního stylu, videa ke stravě i s pár jednoduchými recepty.
 • Suplementační plán. Žádné vyhazovaní peněz za zbytečné doplňky stravy, ale dozvíš se přesně co využívám já.
 • Pravidelné týdenní kontroly výsledků, úpravy t. plánů i strategie stravování podle potřeby.
 • Možnost kontroly videí technik cviků během videohovoru.
 • Možnost osobního tréninku a setkání (zdarma v rámci spolupráce).
 • Spolupracuji s lidmi, kteří mají opravdový zájem udělat velkou změnu, proto je standartní délka spolupráce 3 měsíce a následně je možnost spolupráci prodloužit. Snažím se o osobní, upřímný a přátelský přístup. Na výsledcích klientů mi upřímně zaleží, protože mi pak tato práce dává smysl a naplňuje mě. S mnohými klienty si „sedneme“ a tím, že spolu pravidelně komunikujeme videohovorem, tak se „spřátelíme“ a spolupracujeme i např. přes půl roku.

Proč online spolupráce právě semnou?

Miloš Ouhrabka

Pro začátek, buďme k sobě upřímní. Téměř vše funguje, ale…

Můžeš sledovat skoro jakéhokoliv online trenéra či fitness „influencera“, který má tvé vysněné tělo. Nezáleží na tom, jaký styl stravování a tréninku aplikuje. Jestliže ho budeš poslouchat a dostaneš se do optimální kalorické bilance, zhubneš a nabereš svaly. Zkrátka se zlepšíš.

Osobních i online trenéru je v dnešní době obrovské množství, ale přesto stále více lidí „zápasí“ se svou váhou a tělem. Když dáme pryč určitou část trenéru, která bere zakázané látky, tak i přesto má většina „naturálních“ trenérů dobrá těla.

Proč má většina lidí nadváhu? Proč jen menší procento klientů skutečně zhubne, nabere svaly a váhu si následně udrží? Vždyť i velká část trenérů dává dobré informace zdarma, které jsou snadno dostupné…

Pojďme si poukázat na kód v Matrixu, který následně uvidíš všude.

Většina trenérů sice ví, jak se dostat do formy, ale problém je ten, že pro naprostou většinu „normálních“ lidí jejich systém nemůže dlouhodobě fungovat. Proč?

Fitness je jejich životní priorita, které obětují skoro vše. V posilovně trénují téměř každý den, mnozí jí každé dvě hodiny a neustále řeší jídlo. (Někteří až na hranici obsedantně kompulzivní poruchy a poruchy příjmy potravy.) Trénují klienty ve fitku od rána do večera, neustále připravují jídlo do plastových krabiček, možná se připravují na závody atd. Zkrátka žijí tím naplno.

Proto systém mnohých trenérů přináší pro klienty, snažící se zhubnout a nabrat svaly, často víc problémů než užitku. Ano, jejich systém funguje, když to budeš dělat tak oddaně a disciplinovaně jako oni, potom budeš mít časem podobné výsledky. (Pokud nebere zakázané látky.) Proč?

Systém většiny trenérů je velmi těžké dlouhodobě udržet. Opravdu chceš jíst menší porce jídel od rána do večera každé 3 hodiny? Jak zvládnout držet kalorický deficit s, tak přísným režimem posilovaní a nadbytkem „zbytečného“ kardia, které zvyšuje hlad? Proměna tvé postavy se tímto stylem snadno stane noční můrou.

Většina lidí však nejenže nechce tolik obětovat a mít fitness jako životní prioritu, ale i kdyby chtěli, tak nemůžou. Mají práci, rodiny, povinnosti a zkrátka musí žít život i mimo posilovnu a kuchyň. Takový přístup vyžaduje „sakra hodně vůle“ a ta je vyčerpatelný faktor…

Nechápejte mě špatně. Také jsem si tím prošel a cvičil zpočátku 5x týdně, byl otrokem posilovny a jídla. Rval do sebe ráno snídani a celé dopoledne prožíval únavu a brain fog. Nemohl si užít život mimo posilovnu, protože: „Dnes musím zase na trénink…“.

Trvalo mi několik let vymanit se z této „davové psychózy“. Nebylo to jednoduché, ale neměl jsem na výběr, protože jsem měl i jiné smysluplnější cíle mimo posilovnu a kuchyň. Začal jsem praktikovat přerušovaný půst, který mi dal naprostou svobodu v jídle. Nyní jsem mohl jíst vydatné větší porce jídel, zbytek dne mít dostatek energie, soustředění, času a večeřet jako „král“. Následně jsem čelil svému egu a zkusil něco kontra intuitivního, a to omezit tréninky v posilovně a přestat dělat klasické intenzivní kardio (např. běh).

A hádej, co? Ono to funguje lépe než předtím. Kód v Matrixu rozluštěn.

Stačí chápat zákon snižujících se výnosů a Paretuv princip. Tedy že: „Méně je mnohdy více“ a soustředění na 20 % věcí, které přináší 80 % výsledků.

Co je pointa? Trvalo mi několik let vytvořit co nejvíc jednoduchý, funkční a dlouhodobě udržitelný systém. Ten mi umožnuje přizpůsobit jídlo a cvičení svému životu. Narozdíl od přizpůsobování a točení celého života kolem „fitness“ jakožto životní priority. Rozluštil jsem kód v Matrixu. Tobě ho mohu bělem pár týdnů předat a naučit tě přesně co dělám.

Představ si, kolik času, energie a v konečném důsledku peněz ušetříš… Kolik tě stojí roky přešlapování na místě? Kolik tě stojí např. nadváha, nízké sebevědomí a špatné zdraví?

Možná máš 15-20 kg nadváhu či dokonce víc. Kdybych dostal tvé tělo, tak za jak dlouho si myslíš, že bych to dokázal shodit? Za jak dlouho si myslíš, že bych vybudoval to, co mám teď?

Roky? Rok? Pár měsíců?...

To je ta pointa. Bylo by to jen otázkou času, než bych těch 20 kg shodil. Jelikož vím přesně jak na to. To je výhoda spolupráce, budeš mít k dispozici mě a celým procesem tě provedu.

Věřím, že by mě shodit 20 kg nadváhy netrvalo déle než 3-4 měsíce. Protože bych takovou nadváhu ani na sekundu netoleroval. To co tolerujeme, to dostáváme a máme.

Otázkou je: Když už nastane tvé „a dost, takto to dál nejde?“ Co se musí ještě stát abys jako muž vzal akci a meč osudu do svých rukou? Mrkni do proměn viz. dole na konci stránky a představi si že, tvá proměna bude další...

Jak začít? Jak probíhá online spolupráce?

Začít naši online spolupráci je velmi jednoduché. Pokud jsi potencionální zájemce, stačí si položit otázku: „Mám opravdový zájem změnit svou postavu a život?“. V případě, že si odpovíš: „Ano, takhle to dál nejde. Chci velkou změnu.“, stačí mě kontaktovat. Nejrychlejší cestou je pravděpodobně zpráva na Instagram milos_ouhrabka nebo na mojí fb stránku. Další možnost je zpráva přes kontaktní formulář zde na webu.

Následně se domluvíme na krátkém tel. Hovoru, kde odpovím na dotazy ohledně spolupráce, zeptám se na základní informace a zjistíme, zda je pro tebe spolupráce vhodná. Jestliže ano, v nejbližším možném termínu domluvíme první vstupní konzultaci videohovorem. Po uhrazení platby zkrátka hned začínáme.

Ano, čteš správně. Žádné vyplňovaní dotazníků a zdlouhavá, pomalá, neosobní „byrokracie“ v rámci komunikace pouze přes emaily. Stačí tedy napsat zprávu ve stylu. „Ahoj Miloši, jmenuji se …. Mám 100 kg, nejspíš 15-20 kg nadváhu a chci to změnit…“. Není potřeba psát dlouhé zprávy a stačí jen 2-3 věty a zbytek si řekneme během hovoru.

První měsíc máme (v ideálním případě) každý týden videohovor. Během něj kontrolujeme výsledky, zodpovíme na otázky, řešíme případné problémy a upravujeme co je potřeba. Mám vyhrazený 1-2 dny v týdnu, kdy si klient zvolí čas konzultace. Během týdne jsem k dispozici na WhatsAppu, kde odpovídám 1 -2x denně na případné dotazy. Následně možnost videohovoru každý týden stále zůstává. Není to však potřeba (povinné) pokud klient nechce a vše funguje podle plánu. Můžeme tedy mít klidně rozhovor např. 1x za dva týdny, kdy se pochlubí výsledky.

Z těchto důvodů není v podstatě téměř možné, aby klient neměl výsledky. Tedy v případě, že má opravdový zájem a snaží se plnit domluvené postupy. Samozřejmě ne každý zhubne např. 15-20 kg za tři měsíce, ale pokud se opravdu snaží a zvládá dělat věci jen např. na 50 %, tak se posouvá. Avšak pomaleji.

Nastalo již tvé: „A dost, takto to dál nejde?“.